♥ LOVE EAT ♥

eat love catering

Ogłoszenie dla osób mieszkańców Warszawy, Wrocławia i Łodzi!

Mam specjalną niespodziankę dla tych, którzy korzystają z diety pudełkowej, albo planują wkrótce zacząć korzystać…

Jakiś czas temu zaprosiła mnie do współpracy marka LOVEAT CATERING DIETETYCZNY. Firma jest dzieckiem młodych, kreatywnych osób, których wspólną pasją jest dbanie o zdrowe odżywianie i zaszczepianie tej świadomości w innych ludziach. Od dawna kochali gotować i szlifowali swoje umiejętności, pracując w wielu restauracjach i pomyśleli, że warto jest przedstawić swoje pomysły szerszej publice. Szefowie tworzący menu znają oczywiście klasyczne przepisy, ale co mnie cieszy najbardziej, są otwarci na nowe pomysły i propozycje.

Love Eat catering

Ja nie ukrywam, że miałam dość sceptyczne nastawienie do cateringów wszelkiej maści…

Kiedyś nawet korzystałam z usług jednej z firm oferujących diety pudełkowe, ale ciągle pojawiał się ten sam problem. Jeśli ktoś uwielbia spędzać czas w kuchni i gotować, często ma bardzo wysokie wymagania odnośnie doprawiania dań i ich wykończenia. Ja bardzo szybko się nudziłam tym, co było serwowane w cateringu dietetycznym i po kilku tygodniach zrezygnowałam z usług. Nie mogłam się doczekać swojej kuchni i moich smaków.

Z LOVEAT Catering jest inaczej bo…

Love eat catering

… stworzę specjalną serię przepisów, właśnie dla nich!

Każdy więc, kto korzysta z TEJ diety pudełkowej, będzie mógł spróbować moich smaków i wyruszyć ze mną w kulinarną podróż.

Szalenie się cieszę z tej współpracy, bo jest ona w 100% zgodna z moją filozofią. Nie dość, że codziennie dostarczane, świeże jedzenie do Waszych drzwi, ułatwi Wam życie i sprawi, że będziecie mogli poświęcać więcej czasu na rozwijanie swoich pasji i bycie aktywnym, to jeszcze całe mnóstwo osób, spróbuje moich pomysłów!

Już teraz osobom zainteresowanym powiem, że będzie mnóstwo przypraw, wyraźnych smaków i kolorów!

Koniec liczenia kalorii, koniec rozkminiania, co jutro ugotować. O to zadba zespół LOVEAT CATERING dietetyczny. Pamiętajcie też, że w przypadku tego teamu, macie do swojej dyspozycji również dietetyka. Pomoże on Wam dobrać odpowiednią dietę i udzieli konsultacji. Z pewnością warto skorzystać!

Mój pierwszy przepis pojawi się już za kilka dni! <3. Koniecznie dajcie mi znać, co o nim sądzicie zaraz po spróbowaniu.

 

To co, zgłodniał ktoś? 🙂

 

Pozdrawiam i ściskam Was mocno.

Zostań ze mną