Produkt / usługa nr 1

Tu powinno znaleźć się to, z czego najbardziej znana jest Twoja firma, np. hotdogi, czapki bejsbolówki czy usuwanie nietoperzy.

Dowiedz się więcej

Produkt / usługa nr 2

Jaki inny popularny produkt oferujesz? Opisz go tu w superlatywach, by Twoi klienci poczuli, że muszą go mieć.

Dowiedz się więcej

Produkt / usługa nr 3

Nie myśl o tym produkcie jako o trzecim z rzędu. To brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w kategorii doskonałych produktów i usług.

Dowiedz się więcej

Główna wiadomość

Użyj tego miejsca, by powiedzieć, co robi Twoja firma, dlaczego to robi i jak to robi. Z czego jest znana? Kto ją lubi? Jaka jest jej najważniejsza przewaga nad konkurencją?

Uwzględnij wszystkie czynniki, dzięki którym Twoja firma jest wyjątkowa i lepsza od konkurencji. Masz opatentowaną 13-etapową procedurę wypychania sów, dzięki której wyglądają one jak żywe? Napisz o tym.

Inne rzeczy, o których warto wspomnieć, to: zdobyte nagrody i wyróżnienia, liczba sprzedanych produktów, filozofia firmy (byle nie za długa), interesujące fragmenty historii firmy i wszystko co sprawi, że klient pomyśli, że warto robić z Tobą interesy.

home-4

Następne kroki…

To powinno być pierwsze wezwanie do działania dla potencjalnego klienta, np. prośba o wycenę lub przejrzenie katalogu produktów.


Wezwanie do działania

Zostań ze mną