Martyna Chomacka, Masterchef

 

Nazywam się Martyna Chomacka i jestem autorką tego bloga. Strona, na której się znalazłeś, jest moim dziennikiem, przygodą i miejscem, w którym łączę wszystkie pasje w jeden, spójny obraz. Uważam, że wspólnie możemy zrobić wiele pięknych rzeczy i inspirować innych, dzieląc się tym, co dobre.

Dlaczego warto współpracować z Beach Pliz?

Przede wszystkim, to co robię, zawsze jest na 100%. Nie ma dla mnie miejsca na bylejakość. Czy to podróż, czy gotowanie, czy zdrowie i aspekty z nim związane, zawsze się angażuję w każdy projekt całą sobą . Z chęcią krzyżuję moje pasje i sprawdzam się w nowych okolicznościach.

No dobrze, ale co z tym możemy zrobić?

 

Oferuję współpracę w zakresie:

  • Działań promocyjnych opartych o mojego bloga, jak i resztę mediów społecznościowych. 

Zarówno mój Facebook, jak i Instagram dynamicznie się rozwijają. Cieszę się dużym zaufaniem moich odbiorców, dzieląc się z nimi pięknymi, inspirującymi i ukazującymi moją filozofię treściami i zdjęciami. Myślę, że zasięgi oraz feedback odbiorców mówią same za siebie (z powodu bardzo szybko zmieniających się danych, i stale rosnących zasięgów, wszystkie informacje na życzenie wysyłam w wiadomościach priv).

  • Warsztatów kulinarnych i prywatnych lekcji gotowania

Już w tej chwili zajmuję się organizacją warsztatów kulinarnych w naszym kraju, ale także wkrótce ruszy kalendarz z lekcjami gotowania poza Polską, a nawet Europą. Uwielbiam dzielić się tym, co potrafię i przekazywać wiedzę odnośnie zdrowego żywienia, udowadniając, że nie jest to wcale takie trudne i kosztowne, jak mogłoby się wydawać.

  • Wszelkiego typu eventów i pokazów kulinarnych (dla firm, galerii handlowych, a także prywatnie).

Prowadzę zarówno wykłady, warsztaty, jak i spotkania kulinarne. Jeżeli chciałbyś, abym pojawiła się u Ciebie i stworzyła coś pięknego z Twoim teamem, koniecznie daj znać.

  • Promowania danej marki i bycia jej Ambasadorem, jeśli filozofia produktu zgadza się z moją własną.

Oni mi zaufali:

logotypy marek z którymi współpracowałam

Skontaktuj się ze mną!

Możesz napisać na adres martyna.chomacka@gmail.com lub przejść do zakładki KONTAKT.

Martyna Chomacka, foto: Paulina Wierzgacz
fot: Paulina Wierzgacz

 

 

 

Zostań ze mną